Ceļš uz panākumiem

ceļš uz panākumiem

Lai gūtu dzīvē panākumus, bieži vien nākas iet caur ērkšķiem uz zvaigznēm, jo kalnā uzkāpt nevar bez grūtībām. Ir vajadzīga pacietība, apņēmība, arī nedaudz talanta vai vismaz nopietnas vēlmes iemācīties kaut ko. Kādam ceļs uz panākumiem būs īsāks, citam varbūt prasīs vairāk laika, tomēr tas ir tā vērts, jo uzvaras garša nav ne ar ko salīdzināma. To zina katrs sportists, kurš saņēmis medaļu un uzkāpis uz pjedestāla. Tas ir mirklis, kura dēļ bija vērts iet garo un nebūt ne vieglo ceļu.

Sports ir tāds redzamākais piemērs, kur treniņi, centība un mērķtiecība vainagojas ar labu rezultātu, iegūtām vietām un tituliem. Bet tas attiecas uz ikvienu jomu, kurā cilvēks nolemj sevi pierādīt. Un pierādīt ne tikai sev, bet arī citiem.

Mans brālis jau daudzus gadus darbojas autosportā. Viņš sāka ar amatieru sacensībām, piedalījās tautas braucienos, pats salika un atjaunoja sev sacensību auto. Par viņu vīpsnāja, bet viņam bija liela apņemšanās. Varētu pat teikt, ka viņš bija stūrgalvīgs, neredzirdēja citus. Un tas nāca viņam par labu. Jo pēc visiem šiem gadiem beidzot viņš ir nonācis tuvu savam sapnim par īstām un nopietnām sacensībām.

Lai to īstenotu, viņš daudz strādā, joprojām pats labo un komplektē savu sacensību auto, Nupat bija vesela epopeja ar to, ka nav atrodams tāds izpūtējs, kādu viņš grib. Autosportā izpūtējs ir būtiska detaļa. Izpūtējs ir stila un tēla elements, jo sacīkšu mašīnas vērtē ne tikai pēc veikuma, bet arī dizaina. Tāpēc viņam izpūtējs bija svarīgs elements. Apbrīnoju viņa apņēmību, jo viņš apbraukāja vairākus tirgotajus, zvanījās, meklēja, kamēr īstais izpūtējs atradās pie tirgotāja Trodo interneta veikalā: https://www.trodo.lv/izputeja-caurule. Tie it kā bija nieki, kas gan ir izpūtējs, varēja pielikt citu, bet viņam bija svarīgs katrs solis un nianse. Tas deva pārliecību par vēlamo rezultātu. Un tiešām viņam sacensībās ar šo auto veicās ļoti labi, viņš iekļuva labāko pieciniekā.

Tieši brāļa piemērs man ir apliecinājis un licis ticēt, ka ar darbu, apņēmību un patiesu degsmi var sasniegt daudz. Un sportisti to dara katru dienu. Viņi nenoguruši trenējas, ēd pēc grafika, nevar atļauties laiskoties, jo dīkstāve liek zaudēt prasmes. Tie, kuri grib būt starp labākajiem, strādā ar sviedriem un asinīm, lai sajustu saldo panākumu garšu.

Un neveiksmes, kritieni, vilšanās ir daļa no šī ceļa uz panākumiem. Nevar paredzēt, kad kuram ir ierakstīta viņa zvaigžņu stunda, tāpēc jāprot pieņemt arī neveiksmes. Bez tām neviens spožs sportists nav radies. Katrs ir ēdis savu pudu sāls pirms ticis uz pjedestāla augstākā pakāpiena.