Futbola sezona ir atklāta!

futbols

Līdz ar siltākiem laikapstākļiem un nokusušo sniegu āra laukumos sāk parādīties futbolisti. Ne tikai profesionāļi, kas to vien gaidījuši kā izlocīt kājas svaigā gaisā, bet arī amatieri un parastie sētas spēlētāji. Futbols ir labākais veids kā izkustēties svaigā gaisā netērējot nekādus līdzekļus!

Tiem, kas seko līdzi jaunumiem futbolā, noteikti jāapmeklē LFF (Latvijas Futbola federācija) mājaslapa, kurā pieejams spēļu un notikumu kalendārs kā arī aktualitātes un jaunumi. Ja neesat profesionālis, bet vēlaties apgūt šo spēli vai spēlēt sava prieka pēc – palūkojiet sadaļā „Mans futbols”, kas piedāvā atrast sev tuvāko laukumu, futbola skolu kā arī iesaistīties futbola darbībā kā brīvprātīgajam. Brīvprātīgā darbs jebkurā jomā ir labākā iespēja kā iepazīties ar sev interesējošajiem jautājumiem un redzēt, kā tiek organizētas spēles.

Futbols ir ļoti ekonomisks sporta veids, kas pieejams ikvienam interesentam. Lai sāktu nav nepieciešams specefisks inventārs. Pietiek ar ērtu sporta apģērbu, bumbu un labu kompāniju! Pat spēlējot šādi – ar draugiem, var iemācīties dažus labus paņēmienus, kas lieti noderēs, ja kādreiz nolemsiet sākt spēlēt „pa īstam”! Katrā ziņā – tvert bumbu taču nevar būt tik grūti, vai ne?

Iespējams, ka vēlaties izveidot pats savu futbola laukumu mājās? Kāpēc ne, lai bērniem būtu kur izskrieties! Šeit var improvizēt! Laukuma izmēriem obligāti nav jābūt standartizētiem, lai spēlētu sava prieka pēc. Tāpat arī vārtu izmēriem un skatam. Vārtus varat izvedot kaut vai no parastiem stabiņiem vai auto riepām. Jebkurš riepu veikals piedāvā riepas, kas nopērkamas tūliņ pat! Neviens taču nenojautīs, ka tās domātas nevis auto, bet futbola vārtu izveidei! Apmeklējiet http://www.hankookmasters.lv/lv/ un iepazīstieties ar riepu piedāvājumu!

Skaists un pat dizainisks variants, kā nožogot savu nelielo futbola laukumu – ar vecām riepām! Jā, vajadzēs padaudz materiāla, bet kas zin, varbūt jums tas ir pa spēkam. Izskatīsies interesanti un bumba patstāvīgi nelidos ārpus laukuma!

Pagaidām laukumi vēl ir nedaudz slapji. Tāpēc ir īstais laiks sākt tos iekārtot, kaut pie savām mājām – pagalmā, ja vien ir tāda iespēja! Vasarā būsiet priecīgi par izdevību paspēlēt ar draugiem vai bērniem svaigā gaisā.