Futbols bez bumbas?

bumba-futbola

It kā izklausās nepareizi, vai ne, jo kas tad tas par futbolu, kurā nav bumbas? Tomēr ir iemesls, kāpēc šāds virsraksts. Parunāsim par treniņiem. Par to treniņu daļu, kas nenotiek futbola laukumā, bet gan ko varam izkopt paši – ārpus ierastajiem treniņiem ar treneri pie sāniem.

Futbolisti, kā ierasts, ir sportiski cilvēki, kas parasti piekopj arī veselīgu dzīvesveidu un mīl aktīvo atpūtu. Tāpēc ir ļoti daudz dažādu veidu, kā uzturēt savu fizisko sagatavotību ārpus spēļu sezonas un ierastajiem treniņiem.

Amatieru futbolā bieži vien gadās sastapt dažādus interesantu profesiju pārstāvjus. Jāsaka, ka liela daļa no spēlētājiem ikdienā strādā apsardzē vai policijā. Tādējādi viņi dienu no dienas uztur sevi labā fiziskajā formā. Policistiem normatīvi pieprasa būt ātriem, izveicīgiem un formā – tādas pat prasības kā futbolā, vai ne tā?

Daži futbolisti mīl braukt ar motociklu. Vasaras sezonā viņi noliek savu auto garāžā un pārvietojas ar nedaudz bīstamāku, tomēr interesantāku transporta līdzekli – motociklu. Arī braukšana ar motociklu palīdz uzturēt sevi lieliskā formā, turēt līdzsvaru, piemēram.

Reti, bet gadās arī pa kādam futbolistam, kas labprāt dodas izjādēs ar zirgiem. Šis ir lielisks sports un teicami sadarbojas ar mūsu iecienīto sporta veidu futbolu. Jāšana lieliski trenē kāju muskuļus, jātniekiem vienmēr ir stipras kājas un nostiprināti pārējie muskuļi, kā arī ļoti izteikta līdzsvara izjūta.

Tie, kas brīvajā laikā vēlas atpūsties kopā ar ģimeni, dodas izbaudīt dažādas aktivitātes pie dabas. Lieliska izvēle – piedzīvojumu parks Tarzāns. Vieta, kur izklaidēties kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem vai saviem komandas biedriem!

Treniņi notiek ik uz soļa, ne tikai laukumā. Tieši uz to vēlējos vērst jūsu uzmanību! Futbols ir dzīvesveids, tomēr treniņi nenotiek katru dienu. Kamēr laukā ir silts, izbaudiet aktivitātes, dodieties peldēties, stipriniet savu izturību, saites un muskuļus. Gatavojieties spēlēm arī nespārdot bumbu, gatavojieties arī morāli, ne tikai fiziski. Un, galvenais, veltiet laiku lai vienkārši atpūstos. Tad spēles būs veiksmīgas.