Kā atrast savu biznesa nišu

meklējot biznesa nišu

Bizness Latvijā? Vai kas tāds maz ir iespējams laikā, kad pie mums visu cenšas “apgriezt jau saknē”? Jaunos biznesmeņus kupē kā mazu kucēnu astes, lai tikai atstātu vietas tiem, kas jau savu lauciņu ieņēmuši un spējīgi maksāt. Tomēr ik pa laikam parādās jauni censoņi, kas spēj izcīnīt savu vietu zem saules! Vai tos mūsdienās sauc par veiksmes stāstiem un kā tādu stāstu dabūt arī savā pusē?

Riepu tirdzniecība – tiem, kas zina, kādus apavus mīl auto

riepu tirdzniecības biznessRiepu tirdzniecība – tā jau nav nekāda īpašā niša, kur vēl varētu vispār cīnīties. Ir tik daudz tirgotāju, tik liela konkurence. Bet, ja labi papēta piedāvājumu un pieprasījumu, vienmēr var atrast kaut ko, ar ko var “ielīst” starp lielajiem tirgotājiem. Riepu tirdzniecība internetā šobrīd jau iet savu slavas gājienu, jo cilvēki tiecas VISU iegādāties neizejot no mājas, arī auto riepas.

Kad jums pašam ir auto un interesē viss, kas ar to saistīts, tad kāpēc nenodarboties ar auto piederumu, to skaitā riepu, tirdzniecību? Sāciet ar kaut ko, atrodiet kaut ko tādu, ko Latvijā ir grūtāk iegādāties. Nebaidieties komunicēt ar ārvalstu investoriem. Pačukstēšu – partnerus var atrast pat Ebay. Atliek tikai saņemties un sākt rakstīt privāti tiem, kas tirgojas. Piedāvājiet vairumtirdzniecības iespējas, sadarbību!

Kad ārvalstu partneri piekrīt sadarbībai – visi ceļi atveras

Jums nevajag reģistrēt savu firmu, lai sāktu meklēt partnerus. Komunikācija vēl Latvijā nav aizliegta! Vairumražotāji, kādi sastopami tādās vietās kā Ebay un Aliexpress ir atsaucīgi, viņi piekrīt sadarbībai.

Interesē bērnu drēbītes? Atrodiet “paraugu”, iegādājieties to, novērtējiet kvalitāti. Ja kvalitāte un piegāde jūs apmierina, tad sazinieties ar piegādātāju. Ierosiniet iegādāties lielāku preču skaitu un palūdziet piemērot atlaidi. Mēģināts nav zaudēts!

Šādi var darboties un jau darbojas ļoti daudzi Latvijā reģistrēti veikali, īpaši apģērbu veikali. Tie pircēji, kas aktīvi paši pasūta preces Ebay un Aliexpress ātri atkož šādas shēmas. Tomēr vienmēr paliek lērums tādu, kas neatkož. Un nē, tā nav krāpšana, tā ir godīga uzņēmējdarbība, kāda sastopama Latvijā.

Pašu darināts un ražots

eko produktu ražošanaŠobrīd kārtīgs uzplaukums pašmāju produktiem. Ja mākat kaut ko radīt – sāciet ASAP! Jo peļņa garantēta, cilvēkiem uznācis pilnīgs bums uz Latvijā ražotiem produktiem un EKO precēm! Atliek savu piedāvājumu atrādīt potenciālajiem pircējiem.

Lai veicas!