Laižam uzspēlēt!

laiks-futbolam

Kamēr laukā vēl vasara (nu vismaz šogad tāda nosacīta), tikmēr VAJAG doties pie dabas un izbaudīt ne tikai saulīti, bet arī svaigu gaisu un vēju matos. Kur gan labāk to darīt kā laukos! Tad nu ieteikums futbola komandām, kurām atrodas brīvs brīdis starp spēlēm – laižam uz laukiem uzspēlēt “lauku futbolu”!

Lecam busā – būs ceļojums

futbola-transportsJa jums kā komandai nav sava transporta, iesakām tādu aizlienēt vai noīrēt. Protams, īre būs krietni dārgāka, jo jāiemaksā prāva drošības nauda. Bet aizlienēt – ne visi gribēs aizdot savu transportu uz vairākām dienām.

Vislabākais transporta līdzeklis, lai dotos komandas braucienā – busiņš! Galu galā, ceļš noteikti būs tāls un gribēsies būt visiem kopā nevis katram savā auto. Kopība, komandas darbs – tas viss jāievēro arī ceļojot un dodoties pārbraucienos.

Papētiet auto nomu piedāvājumus. Noteikti atradīsiet kādu variantu, kas derēs jums gan ietilpības, gan cenas ziņā!

Lai nepaliktu pusceļā

Protams, kad pilns busiņš ar veikliem puišiem, tad vismazāk būtu jābīstas palikt pusceļā. Tomēr, drošs paliek nedrošs, vajag apzināt visas iespējas un kataklizmas. Ja nu pa ceļam pārplīst riepa. Bet ja nu ne viena vien?

Riepu centri Latvijā ir itin bieži. Neteiksim, ka ir riepu centrs uz katra stūra, tomēr katrā pilsētā vismaz viens riepu centrs – pavisam noteikti. Ja saplīst riepa, uzliksiet rezerves. Bet ja vairākas – jādodas uz tuvāko riepu centru, lai iegādātos pārīti jaunu. Riepu centros var atrast arī cenā pieejamus variantus, nebīstieties, ka būs jāpērk vien dārgas riepas vien.

Uz kurieni braucam?

Ka uz laukiem, tas ir skaidrs. Kur citur varēs izbaudīt nesteidzīgu gaļas cepšanu, futbolu sava prieka pēc bez noteikumiem un sarunas, kuras caurvij putnu dziesmas… Ja vēl tur pat blakus rotājas kāda upe vai ezers, kur nopeldēties – sportiskais gars tikai un vienīgi pieaugs!

Lielisks galamērķis šādiem izbraukumiem ir Latgale.  Tā ir vieta, kur ikviens tiks uzņemts kā sen pazīstams cilvēks, kā draugs. Latgalē vienmēr valda biedrisks gars un laipna vide. Šeit jebkuras sētas saimnieks jums spēs piedāvāt savu pļavu, savu sētu un ūdeni no savas akas. Kur vēl citur iespējams sastapt tik labus ļaudis?

Iespējams, ir vērts pameklēt kādu kempingu. Vienīgi jārēķinās, ka kempingos būs arī citi apmeklētāji, ne tikai jūsu kompānija.

Vislabākā izvēle – vietiņa pie ezera, privāta zona, kurā varēsiet izbaudīt savu komandas izbraucienu vieni paši. Noīrējiet katamarānus vai kādu ūdens motociklu, uzsitiet pa futbola bumbu, pacepiet gaļu, vienvārdsakot – atpūtieties!

Kur tad bez sporta

futbols-jebkura-laikaFutbols īsteniem futbola faniem un spēlētājiem ir dzīvesveids. Kamēr vien rit aktīva spēļu sezona, atpūta īsti nav iedomājama. Tomēr cik gan daudz vajag, lai pēc tam izrautos no ikdienas, lai savāktos kopā un dotos piedzīvojumā? Labāk darīt to uzreiz, savlaicīgi!

Futbols ir mūsu ikdiena, dzīvesveids. Nu kur mēs bez tā. Tieši tāpēc jau tūliņ pat uzrunājiet savus komandas biedrus – laiks rīkot kārtīgu futbola “koorperaķivku”. Tādu, pēc kuras noteikti sekos kāds stāsts, kuru vērts atminēties visu dzīvi.