Sievietes sportā

futbols

Futbolu asociējam ar sportiskiem un jauniem puišiem, kuri cer kādu dienu kļūt kā Deivids Bekhems vai citas futbola pasaules zvaigznes. Bet futbols nav tikai puišu sporta veids. Ar to visa pasaulē aizraujas un profesionāli nodarbojas arī sievietes.

Arī mazām meitenēm ir iespēja pieteikties uz futbola treniņiem, pilnveidot savas prasmes šajā sportaveidā. Mēs taču arī skolā visi spēlējām sporta nodarbībās futbolu. Un nebija svarīgi, ka esi meitene vai puisis. Izšķirošas bija prasmes. Tāpēc viena meitene, kura izcili sargāja vārtus, vienmēr bija uz izķeršanu. Tomēr kaut kā iesakņojies, ka futbols un daudzi citi sporta veidi ir vairāk ar vīriešu dominanti. Nevar noliegt, ka viņu rindās ir daudz talantīgu spēlētāju, kuri iekaluši savu vārdu sporta vēsturē, tomēr nevajadzētu aizmirts, ka arī sievietes var būt tiešām labas sportistes.

Vājais dzimums?

Bet tēma jau ir daudz plašāka. Tā ir par sievietēm sportā vispār. Zinu, ka daudziem ir viedoklis ka sievietes jau ir vājais dzimums, ka viņas nekad nevar gūt sportā tādus pašus panākumus kā vīrieši. Bet reāli piemēri pierāda pretējo. Tik daudzas jaunas, skaistas sievietes saņem medaļas un augstas vietas dažādos sportaveidos. Un tas pierada, ka skaista, kopta un talantīga sieviete var arī sportā sasniegt ļoti daudz. Latvijā šajā ziņā labs paraugs noteikti ir Ineta Radēviča, Jeļena Prokopčuka, Laura Ikauniece-Admidiņa, Anete Jēkabsone-Žogota un citas.

Un viens svarīgs fakts, kas viņas visas vieno un iedvesmo arī citas sievietes, ir tas, ka viņas sportu apvieno ar skaistu un koptu ārieni. Sports šķiet tāda brutāla un agresīva vide, kurā sievietei ir tieksme vairot vīrišķo energiju. Tomēr šīs dāma pierāda to, ka arī treniņtērpā un uz sacensību līnijas var un vajag izskatīties lieliski.

Vienmēr būt formā

Sportistes tāpat kā ļoti daudzu citu profesiju sievietes ir ļoti aizņemtas, dzīvo pēc stingra grafika, viņām ir izaicinājums regulāri atrast laiku, lai parūpētos par savu izskatu. Tāpēc populāras ir metodes, kas sniedz lielisku rezultātu, kas saglabājas pēc iespējas ilgi. Viena no tādā metodēm noteikti ir lāzerepilācija, kas ļauj atbrīvoties no matiņiem tik efektīvi, ka par tiem varēs aizmirst uz ļoti ilgu laiku.

Lāzerepilācija ir iecienīta to sieviešu vidū, kuras savam izskatam nedod nekādas atlaides, vienmēr vēlas būt formā. Lāzerepilācija pēc sākuma kursa sniedz ilgstošu efektu, kad tā noturībai pietiek ar vienu procedūru gadā. Vai nav lieliski, ka var nodoties savam darbam, hobijiem un dzīvei, jo nav jādomā par tādu traucējošu sīkumu kā liekais apmatojums.

Lāzerepilācija pašās modernākajās klīnikās tiek veikta ar jaunākās paaudzes skaistumkopšanas ierīcēm un metodēm:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

Bet labi grib izskatīties ne tikai profesionālas sportistes. Ikviens sieviete, kura domā par savu izskatu, skrien, apmeklē sporta klubu un veic citas aktivitātes, vēlas izskatīties kopta, grib uzvilkt lielisku sportatērpu, kurā var novērtēt viņas pūļu augļus. Tāpēc lāzerepilācija noteikti ir metode, kas der katrai sievietei. It īpaši tagad, kad tuvojas siltā pludmales sezona.