Sportiste un eleganta dāma vienā personā — tas ir iespējams!

sports_un_skaistums

Latvijas sporta personības ir spilgts piemērs tam, ka sievietes var būt izcilas sportistes un būt arī brīnišķīgi skaistas un elegantas dāmas. Sports un sievietes nebūt nenozīmē robustas un vīrišķīgas būtnes, kuras ikdienā nēsā tikai sporta tērpu.

Nē, tie ir mīti, kas iesakņojušies sabiedrībā. Un lieliski piemēri, kas apgāž šādus uzskatus, nemaz nav tālu jāmeklē. Latvijas labākās sportistes var pēc garas treniņu dienas īsā mirklī pārvērsties par elegantām dāmām vakarkleitās, kuru rokas daiļo gredzeni. Ja sporta laukumā, sacensībās un treniņos gredzeni un citas rotaslietas nav pieļaujamas, tad tas nenozīmē, ka mirdzošs gredzens sievietei pirkstā nevar būt citā laikā.

 

  • Laura Ikauniece-Ādmidiņa

 

Droši vien nebūs neviena, kurš nebūtu pamanījis un dzirdējis kaut ko par šo šarmanto Latvijas vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Ādmidiņu. Viņa startē daudzcīņā, septiņcīņā un pieccīņā. Viņas sasniegumi sportā ir iedvesmojoši un žilbinoši, bet tikpat žilbinoša ir viņa pati, lai arī kur parādītos. Ikvienā pasākumā, kur viņa sper kāju, viņa nepaliek nepamanīta, jo šarms un gaumīgs izskats viņai jau iet pa priekšu. Viena no īpaši apspriestām reizēm bija Lauras ierašanās “Gada balvas sportā 2015” pasniegšanas ceremonijā pikantā “Amoralle” kleitā. Lai gan bija daudz kritizētāju, tomēr vēl vairāk bija tādu, kuri apgalvoja, ka ar tādu augumu un izskatu viņa var atļauties jebkuru tērpu.

 

  • Madara Palameika

 

Arī šo jauno dāmu nepalaiž garām neviena žurnālistu kamera, viņa ir veiksmīga un talantīga vieglatlēte, kura startē šķēpa mešanā. Viņa ikvienā bildē un pasākumā izskatas žilbinoši, ir gudra, skaista un šarmanta. Un sportiskāS skativitātes viņai nāk tikai par labu, jo augums ir nevainojams. Viņai patīk pucēties, sekot modei un vienmēr rūpēties par savu izskatu.

 

  • Latvijas sieviešu basketbola izlase

 

Te nu komentāri nav nepieciešami, jo visi ir pamanījuši, ka visa mūsu valsts sieviešu basketbola izlase ir vienas vienīgas modeles. Ikvienu no viņām pēc basketbola spēles vakarā var padarīt par balles karalieni, ko ietērpt žilbinošā kleitā un juvelierizstrādājumos. Un tas apliecina, ka Latvijā ir ļoti daudz skaistu un talantīgu sieviešu. Viņas ir gan sportā, gan daudzas citās jomās. Un viņas visus spēj mirdzēt savā labākaja izskatā, apburt apkārtējos cilvēkus.

 

  • Ineta Radēviča

 

Lai gan Ineta Radēviča savu aktīvo sportistes karejeru jau ir beigusi, viņu var uzskatīt par vienu no pirmajām un redzamājakām Latvija sportistēm, ka spējusi žilbināt ne tikai ar sportisko taantu, bet arī izskatu, stilu un eleganci. Sekojot tam, kādu ārējo tēlu izvēlas Ineta Radzēviča, jātzīst, ka viņai ir izcila gaume un stils vienmēr elegants. Vienalga, ko viņa uzvilkusi, viņa izskatās lieliski. Un te noteikti nozīme ir ne tikai izskatam, bet arī personības šarmam.

 

  • Karlīne Štāla

 

Viņa ir žilbinošākā autosporta pārstāve Latvijā, ko nevar nepamanīt. Autosports taču ir puišiem raksturīgāks sports, tāpēc katra sieviete jau tā īpaši izceļas. Un ja viņa vēl ir tik šarmanta kā Karlīna Štāla, tad komentāri noteikti nav nepieciešami.

Šie piemēri ir tikai daži, jo Latvijā sievietes sportistes tiešām ir lieliskas ne tikai savās sportiskajās nodarbēs un sasniegumos, bet arī ārpus sporta. Viņas audzina bērnus, izskatās lieliski, ir brīnišķīgas perSOnības. Un tas apliecina, ka sporta tērps nav šķērslis augstiem papēžiem un rotaslietām, skaistām frizūrām un elegantām kleitām.