Vai tu to darītu pasaules slavas dēļ?

slava

Lai cik tas mūs ļoti arī neizbrīnītu, pasaulē ir ļoti daudz cilvēku, kuri pasaules slavas un lielas naudas dēļ ir gatavi teju uz visu. Viņi gatavi riskēt ar savu dzīvību dažādu muļķīgu, ekstrēmu un pārdrošu video filmēšanai, gatavi ēst visādas pretīgas lietas, veikt kriminālus pasākumus, kropļot sevi, pazemot un visādi citādi izpausties. Taču ir arī citādāki cilvēki, kuri pasaules slavas dēļ ir gatavi ļaut sevi uzlabot: mākslīgi palielinātas lūpas, krūtis, dupši, veikta lāzerepilācija visās iespējamās vietās, uztaisīts perfekti žilbinošs balsts smaids, veiktas dažādas plastiskās operācijas un citas lietas, kas viņu padara skaistus, jaunus un mūžīgi starojošus. Vai jūs uz to piekristu?

Lūk, viens no pasaules skaistuma etaloniem vīriešiem ir slavenais futbolists Deivids Bekhems. Vīrišķīgs, šarmants un atturīgs, kā jau angļiem pieklājas. Pieļauju, ka vienīgais, ko viņš patiešām ar sevi ir veicis, lai būtu kā modelis dažādām kampaņām un firmām, ir patiešām smagi trenējies futbola laukumā, trenažieru zālē vai vēl kādā sporta centrā, jo uzturēt sevi formā – tas gandrīz vai ir visu pasaules mēroga zvaigžņu virsuzdevums. Tiklīdz palaid roku vaļīgāk, tā pasaules mediji jau pilni ar dažādām nievām, nozākājumiem un izsmieklu. Pat žēl paliek, ka slaveniem cilvēkiem nav iespējams būt tādiem, kādi viņi ir, allaž jācenšas būt labākiem.

Vēl kāds futbolists, kurš bauda starmešu gaismas, ir Portugāļu pārstāvis Krištianu Ronaldu. Smukpuisītis, kuram, šķiet, pilnīgi viss ir pieslīpēts, nogludināts un pilnveidots. Iespējams, tāds viņš ir no dabas, taču nebrīnīšos, ja sava izskata iecelšanai par etalonu viņš būtu darījis ne tikai vīriešiem saprotamās lietas. Kā jau minēju, darbs ar savu ķermeni vienmēr ir smags, uzturēt formā – to ir jāprot, bet ir dažas lietas, no kā citi vīrieši ne par ko negribētu atteikties. Vai jūs esat redzējuši Krištianu Ronaldu ar spalvainām kājām, rokām, vai spalvainu vēderu? Pat bārda allaž skaisti noskūta. Saprotu, tāds ir viņa stils, bet no otras puses…

Vai pazīstat kādu vīrieti, kurš būtu gatavs skūt pilnīgi visu lieko apmatojumu? Jā, mūsdienās pastāv daudz citu iespēju, kā tikt vaļā no nepatīkamā apmatojuma, piemēram, epilācija ar lāzeru vai citas, bet, teikšu godīgi, man tas vairs nešķistu vīrietis, ja viņam nebūtu pilnīgi nekāda liekā apmatojuma. Gludas, skaistas kājas, rokas, pliks vēders, regulāri noskūtas paduses un bikini zona… Ticiet vai ne, pasaulē ir tiešām vīri, kas tam labprāt ļaujas un uzskata par normu. Un viņi pat nav pasaules mēroga zvaigznes, vienkārši viņiem tā ir ērtāk, tā viņi jūtas pievilcīgāki pretējā dzimuma acīs vai arī savam mīļotajam cilvēkam.

Mēdz teikt, ka ja otru cilvēku mīli, tad tu viņu pieņem tādu, kāds viņš ir, pat ar visām spalvām. Tomēr būsim atklāti – no slaveniem cilvēkiem mēs tomēr sagaidām zināmu skaistuma standartu ievērošanu. Nav runa tikai par ķermeņa fiziskās formas uzturēšanu, bet arī izskatam allaž jābūt sakoptam, zobiem baltiem un žilbinošiem, drēbēm kā no modes namu plauktiem un uzvedībai – jo izaicinošāk, jo labāk. Tāpēc priecājieties par savu dzīvi tagad, izbaudiet futbola spēli, atpūtu ar draugiem, un nedomājiet par visādām muļķībām, ko citi no jums sagaida, jo jūs nevienam neko neesat parādā. Ja vien, protams, jūsu mērķis nav uzkāpt zvaigžņu kalnā. Tad gan apdomājiet, uz ko jūs būtu gatavi pasaules slavas dēļ?