Vasara ir īstais laiks piedzīvojumiem

piedzivojumi

Izkāpt no savas komforta zonas nav viegli, bet tas reizēm ir ļoti veselīgi. Tādā veidā varam izbaudīt pasaules daudzveidību, izmēģināt kaut ko jaunu, paplašināt savu apvārsni un pārbaudīt spējas. Vasara ir ļoti piemērots laiks, lai mestos kādā piedzīvojumā, īpaši neprātojot, vai tas piedienas, vai es to spēšu, vai man tas patiks.

Es esmu īsta miera mīļotāja un mājās sēdētāja, kurai nepatīk izcelties pūlī, nepatīk piesaistīt sev uzmanību. Labi jūtos savā komforta zonā, no kuras degunu ārā bez vajadzības nebāžu. Tomēr pagājušajā vasarā es uzdrošinājos izdarīt kaut ko sev neierastu.

Es devos pārgalvīgā ceļojumā kopā ar dažiem draugiem. Mēs nodzīvojām vairākas nedēļas Spānija. Mums nebija īsta plāna, vienas apmešanās vietas. Es, kas esmu plānotāja un kam nepatīk pārsteigumi, situācijas pašplūsmā, sākumā jutos diskomfortabli. Jau pēc dažām dienām jutos labāk, pieradu pie atmosfēras un brīvības sajūtas, jo mēs ļāvāmies notikumu straumei.

Un jāsaka, ka šis ceļojums mani patiešām mainīja, iedeva jaunu elpu dzīvei. Pēc atgriešanās es daudz brīvāk ļāvos pārmaiņām dzīvē, sāku izmēģināt jaunas lietas, vairāk doties ārpus mājas. Patiesība es biju uzlabojusi savas sociālās prasmes un spēju spontāni rīkoties dažādās situācijās, neizjūtot par to pārāk lielu satraukumu.

Ko es vēl izdarīju — ļāvos vizuālām pārmaiņām. Ceļojums mani iedvesmoja arī tikt galā ar lietām, kas man nepatīk savā izskatā. Es sāku aktīvi sportot, atbrīvojos no pieciem liekajiem kilogramiem, uzlaboju savu fizisko izturību. Tas man arī deva iedvesmu mainīt vizuālo tēlu — kļuvu košāka, nebaidījos tikt pamanīta. Pat savas brilles nomainīju pret kontaktlēcām. Ar to man nebija gana, es izvēlējos krāsainas kontaktlēcas, kas ļāva man pat izmēģināt citu acu krāsu. Krāsainu kontaktlēcu iegāde internetā ir tiešām vienkārša.

Pagājušā vasarā mani mainīja uz labo pusi, man pašai patīk, kā mana personība ir atvērusies pasaulei un dažādām iespējām, ko tā piedāvā. Tāpēc arī šai vasarai esmu ieplānojusi kaut ko jaunu, ko izmēģināt.