Ziedu piegāde futbola laukumā? Jā!

ziedu piegade

Skatoties kādu raidījumu, ar kuru jau kādu laiku esmu aizrāvusies, uzdūros kādai pavisam amizantai idejai – kāzas futbola laukumā, spēles starplaikā. Pastāstīšu galveno šo kāzu ideju, vismaz to, kāda bija līgavainim, īstenam futbola fanam.

Futbola laukumā risinājās ļoti svarīga spēle. Tribīnes bija pilnas ar faniem, vairāki tūkstoši skatītāju un līdzjutēju vienuviet. Līgavainis vienojās ar laukuma īpašniekiem un spēles organizatoriem, ka starplaikā notiks kāzu ceremonija.

Protams, ceremonijas vietas iekārtošana notika “mērkaķa ātrumā”. Toties faniem bija interesanti pavērot notiekošo. Līgava uz laukuma uznāca baltos “bučos”. Tiesa gan, viņa bija pamatīgi pārsteigta par skatītāju skaitu, jo nekad nebija iedomājusies, ka viņas kāzas vēros tik daudz SVEŠU acu pāru…

Futbola laukums kā oficiāla kāzu ceremonijas vieta

Ideja patiešām ir amizanta, vai ne. Tā varētu labi “nostrādāt” tad, ja pāris ABI ir kārtīgi futbola fani. Šai gadījumā tāds bija tikai līgavainis.

Tomēr – vai Latvijā būtu iespējams sarīkot ko līdzīgu, es iedomājos. Vai pie mums ir iespējams sarunāt futbola laukumu ar visām tribīnēm kā oficiālu laulību ceremonijas vietu?

Piemēram – Skonto stadions.

Iedomājieties – tiek ieslēgts laukuma apgaismojums, tribīnēs sēž viesi (to skaitam vajadzētu būt lielam attiecībā pret stadiona izmēriem, lai kaut ko redzētu un dzirdētu…). Apkārt staigā viesmīļi un piedāvā šampanieti un uzkodas līdzīgi kā filmās piedāvā hotdogus un citus našķus. Romantiski? Nē! Toties interesanti gan, pat ļoti.

Izrotāt laukumu – neiespējamā misija

Iedomājieties, cik neiedomājami daudz līdzekļu vajadzētu, lai izrotātu futbola laukumu. Cik daudz ziedu šādam mērķim būtu nepieciešams… Ziedu piegāde Rīgā, protams, izmaksās lētāk nekā ārpus pilsētas, tomēr tas galu galā varētu izmaksāt dārgāk kā pati stadiona noma.

Protams, ja runājam par rotāšanu un dekorācijām, tad gribas jau atzīmēt, ka izrotāt var jeb ko, kaut vai cūku fermu, ja vien labi pacenšas. Un ne vienmēr par rotājumu galveno elementu cilvēki izvēlas ziedus. Ziedu piegāde Rīgā (Magnolijas zieds) ir ērts un ļoti elegants ziedu izvēles veids, ko parasti kāzinieki izvēlas gaumīgām kāzām, nevis jestram pasākumam futbola laukuma zālienā.

Ir vērts palūkoties, ko piedāvā dekorāciju nomas punkti. Tas varētu būt īpaši interesanti – šeit var atrast lielus rekvizītus, pasūtīt arkas un milzīgas sirdis. Bez tam tas viss tiks ātri un operatīvi piegādāts tieši uz jūsu izvēlēto svinību vai ceremonijas vietu. Mūsu gadījumā – uz futbola laukumu.

Līgava bučos

Kāzas ir svarīgs dzīves notikums katrai sievietei. Protams, kā tad bez kāzu kleitas… Kāzu kleita ir bez maz vai galvenais elements visā šajā pasākumā. Tās izvēle ir milzīgs darbs un satraukums ne tikai pašai līgavai, bet arī līgavas māsām un mammai, kas nāk palīgā kleitu izvēlēties. Ja kāzas patiešām paredzētas sportiskā stilā, ar futbola piesitienu, tad noteikti jāpadomā arī par kleitas un apavu izvēli. Tiem jābūt ērtiem un atbilstošiem laika apstākļiem. Kurpes ar papēžiem nebūs piemērotas futbola laukuma segumam!

Ziedu piegādi Rīgā jūs tomēr varat izmantot – pārsteidziet līgavu kāzu rītā ar skaistu pušķi. Ziedu piegāde Rīgā izvēlētos ziedus piegādās tieši jaunās sievas rokās un padarīs dienu īpašu.