Ziedu piegāde sievai vai futbols ar draugiem?

futbols

Katras draudzenes un sievas sapņi – ziedu piegāde uz mājām, slepenas mīlestības kartiņas, konfektes, kūkas un dārglietas. Katra sieviete alkst romantikas un pārsteigumu. Bet vīrieši… Vīriešiem neinteresē ne ziedu piegāde, ne saldumu kalni, vīrieši grib pavadīt laiku lietderīgi un paskatīties kādu futbola spēli ar draugiem.

Kad pasaulē norisinās spraigākie futbola mači, tad visa pasaule sadodas rokās, lai nodotos fanošanai. Šis nepavisam nav labākais laiks, lai liktu vīrietim aizdomāties par romantiku. Vīrieši mēdz pazust alus bāros, kuros ir ekrāns futbola vērošanai vai pie drauga, kuram mājās ir lielākais televizors. Dāmas, tas ir jāpiecieš!

Pirmais oficiālais starptautiskais futbola mačs (FIFA) tika aizvadīts 1872. gada 30. novembrī, kad Skotijas pilsētā Patrikā savstarpēju spēli aizvadīja Anglijas un Skotijas izlases. Spēle beidzās neizšķirti 0 – 0. Nākamajā gadā, tika dibināta otrā – Skotijas futbola asociācija – līdz tam Anglijas futbola asociācijas bija vienīgā futbolu koordinējošā organizācija pasaulē, lai arī futbolu pēc vienotiem likumiem tajā laikā spēlēja tikai Apvienotās Karalistes teritorijā.

Tas nedaudz no vēstures. Bet kā ir Latvijā? Cik futbols ir attīstīts un populārs pie mums?

Jāsaka tā – mēs mīlam futbolu!

Latvieši ne tikai aktīvi fano un jūt līdzi pasaules spēlēm, bet arī iesaistās paši savās, pašmāju spēlēs. Latvijas Futbola federācija aktīvi darbojas, lai futbols nepazustu. Latvijā ar šo sportu nodarbojas gan bērni, gan pieaugušie un sievietes.

Mīļās dāmas, kad vīrietis ir iegādājies alu un čipsus, ieslēdzis TV un iekārtojies dīvānā – netraucējiet, šīs pāris stundas labāk viņu likt mierā. Pēc futbola būs jums gan ziedi ar kurjeru, gan rotas un saldumi, it īpaši tad, ja uzvarēs pareizā komanda – par ko cienītais fanojis!

Ziemā futbola bums nedaudz pieklust. Tomēr tie, kas spēlē, to dara telpās. Un tie, kas fano, to turpina darīt cauru gadu. Futbols ir spēle, kas slavena visā plašajā pasaulē. Un nekur uz zemes jūs neatradīsiet cilvēku, kas nezina, kas tas ir.